Small2_aborcja-czechy

Aborcja Czechy - dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Aborcja Czechy GynPrivat - oferujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na oferowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości przypadków nie wymagamy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy na miejscu.

Wykonanie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich państwach jak Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.

0 Comments 1 Vote Created

Default_avatar